ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ثبت نام سیزدهمین جشنواره قرآن عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی آغاز شد

بسم الله الرحمن الرحیم

 سیزدهمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه جامع علمی کاربردی در سه سطح دانشجویان، مدرسان و کارکنان با هدف اعتلای دانش، ایمان، اخلاق و بصیرت دینی دانشگاهیان و توسعه فضای معنوی و قرآنی در دانشگاه و زمینه ‌سازی انس و الفت دانشگاهیان با قرآن کریم و سیره معصومین(ع) و تدبر و عمل به آموزه‌های الهی برگزار می شود.

 جشنواره قرآن و عترت دانشجویی در هفت بخش شفاهی، کتبی، پژوهشی، کتابخوانی، فناوری، ادبی و هنری و در 34 رشته برگزار می شود که بخش شفاهی شامل قرائت به روش تحقیق، قرائت به روش ترتیل، حفظ دو جزء، حفظ پنج جزء، حفظ ده جزء، حفظ بیست جزء، حفظ كل، دعا و مناجات خوانی، اذان و تواشیح است.

 همچنین بخش كتبی این جشنواره شامل رشته های مفاهیم نهج البلاغه، مفاهیم صحیفه سجادیه، احادیث اهل بیت(ع)، حفظ موضوعی قرآن کریم، آشنایی با ترجمه و تفسیر قرآن کریم، آشنایی با سیره معصومین(ع)، احکام و پرسمان قرآنی است. بخش پژوهشی شامل مقاله قرآن و عترت، ایدة قرآنی، کارآفرینی قرآنی و بخش فناوری شامل رشته های تولید نرم افزار و اپلیکیشن قرآنی و شبکه های مجازی قرآنی است.

 بخش ادبی جشنواره نیز شامل رشته های شعر، داستان نویسی، نمایشنامه‌نویسی، فیلمنامه‌نویسی و بخش هنری شامل رشته های خوشنویسی، نقاشی، عكس، تذهیب، فیلم کوتاه، معرق ومنبت و طراحی پوستر است.

 مهلت ثبت‌نام در این جشنواره ۳۱ خرداد ماه سال ۱۳۹۶ می باشد و ثبت‌نام از طریق پایگاه ایتنرنتی دانشگاه به نشانی www.uast.ac.ir صورت می‌پذیرد. این جشنواره در دو سطح استانی و کشوری در دانشگاه جامع علمی کاربردی برگزار می‌شود که مرحله استانی جشنواره در خرداد و تیر ماه 96 و مرحله کشوری جشنواره در شهریورماه 96 در شهر مقدس قم برگزار خواهد شد.

سمینارها و همایش ها

پایگاه اطلاع رسانی کنفرانس ها، همایش ها، سمینار ها، نمایشگاه ها و کارگاه های آموزشی

 

 

 

تلفن های تماس دانشگاه

معاونت آموزش (آقای عباسی): 37833301-025

واحد آموزش (خانم ها صابری و رفیقی): 37833302-025

کد پستی : 3715653347

نمابر:37838811-025